Zogjte e Zjarrit - Episodi 30 Me Titra Shqip (Ates Kuslari)

4 Просмотры
Издатель
CFARE NDODH NE KETE EPISOD!!!

Barbaros gjen Ragıp, mishërimi i egoizmit, pavarësisht nga të gjitha truket e tij për të shpëtuar. Megjithatë, në momentin që Aliu është gati të rifitojë më në fund identitetin e tij, ai mëson diçka që nuk e priste kurrë: Ai ka një motër! Kushti i vetëm i Ragipit që Aliu të rifitojë identitetin e tij është ta gjejë atë!

A KTHEN KOMISIONER BARBAROS?
Meqenëse Çatal nuk është më rrezik, Barbaros gjen siguri dhe kërkon kthimin e distinktivit të tij. Sepse tani ai ka një qëllim të ri: të gjejë rrënjët e zogjve të zjarrit! Pra, a do të jetë në gjendje të kthehet në punën e policisë?

SËRISH GJASHTË PA RRËNJ BASHKË!
Ai që doni më shumë ju lëndon, por qëndrimi larg personit tuaj të dashur ju thyen edhe më shumë zemrën. Gülayşe nuk mund të rezistojë më dhe i fal Zogjtë e Zjarrit, të cilët i do më shumë se jetën e saj. Megjithatë, ribashkimi i madh i 6 Köksüz 25 vjet më vonë ndërpritet nga arrestimi i Mercan! Pse u arrestua Mercan?

ALI I PROPOZON MARTESA MERCANIT!
Pra, a do ta lejojë Aliu këtë ndarje? Nuk ka. Madje ai gjen një mënyrë për të hyrë në paraburgim dhe i bën një propozim legjendar martese Mercan! A po japin më në fund frytet e tyre vitet e pritjes? Apo do të bjerë hija e Nazmijes edhe mbi këtë ribashkim?

ÇFARË DO TË NDODHË MIDIS ZIPKIN DHE SARE?
Zıpkın-it i duhet shumë kohë për të zbërthyer gjuhën e zemrës së tij. Pra, çfarë do të bëjë Sare kur të vërejë qëndrimin e Zıpkın-it për të shpërndarë rruaza blu për të gjithë? A do t'i kthejë shpinën këtij burri që nuk ia mbron dashurinë? Apo do të mbyllet libri Zipkın?

SUPRRIZA E BARBAROS PËR GÜLAYŞE!
Kur motra e saj arrestohet në mbrëmjen që do të shkonin për darkë, Gülayşe nuk dëshiron të dalë. Barbari është i vendosur të mbajë premtimin ndaj kësaj vajze. Si do ta gjejë zgjidhjen barbari? Pra, kur do t'i japin një emër vetes së tyre të ëmbël?

Prodhimi: Bozdağ Film
Producent: Mehmet Bozdağ
Dizajni dhe skenari i projektit: Ayşe Ferda Eryılmaz & Nehir Erdem
Regjisori: Bülent İşbilen

aktoret: İlayda Alişan (Gülayşe), Hande Soral (Mercan), Burak Tozkoparan (Barbaros), Görkem Sevindik (Ali), Emin Gürsoy (Hacı Hafız), Gonca Cilasun (Hacer), Tuncer Salman (Ragıp), Ahmet Saraçoğlu (Çatal) , Boncuk Yılmaz (Nazmiye), Erdem Şanlı (Zıpkın), Emir Çubukçu (Sabit), Ali Önsöz (Kara), Ergül Miray Şahin (Sare), Evren Erler (Mete), Lilya İrem Salman (Hüma), Umut İnan (Fëmija Ali ) ), Almira Albay (Child Mercan), Fuat Fatih Odabaşı (Child Sabit), Berke Obuz (Fëmijë Zıpkın), Umut Ege Baştemur (Fëmijë Kara), Kaan Sevi (Cemal), Yeşim Dalgıçer (Sezin), Görkem Doğan (Pamir)
Категория
TAS-IX СЕРИАЛЫ
Комментариев нет.